szkolenia bhp zielona góra ,bhp lubuskie
e-mail: ebih@bhp-zielonagora.pl
Kom. 692 364 199

SZKOLENIA BHP ONLINE

EBIH oferuje wyjątkową ofertę szkolenia BHP online dla pracodawców z całej Polski. Twoi pracownicy nawet nie będą musieli ruszyć się zza biurka, aby ukończyć szkolenie BHP. Szczegółowa oferta szkolenia BHP online w zakładce e-learning.

Chcesz zorganizować szkolenie BHP w Wielkopolsce dla pracowników swojego przedsiębiorstwa? Nie masz czasu na szukanie odpowiedniej firmy i pieniędzy na wynajem sali szkoleniowej? Szukasz alternatywy dla tradycyjnych kursów? Szkolenia BHP online to rozwiązanie dla pracodawców takich jak Ty!

Szkolenia BHP online – to się opłaca

Obowiązkiem każdego pracodawcy jest przeszkolenie pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed dopuszczeniem go do wykonywania powierzonych mu obowiązków oraz do organizowania okresowych szkoleń w tym zakresie. W EBIH wiemy, że organizacja tradycyjnego szkolenia stacjonarnego wymaga poświęcenia czasu na znalezienie odpowiedniej firmy szkoleniowej oraz miejsca, w którym zostanie ono przeprowadzone.

Nie bez powodu coraz więcej przedsiębiorców z różnych branż wyraża zainteresowanie alternatywą formą szkoleń – e-learningiem. W odpowiedzi na ich potrzeby i oczekiwania, stworzyliśmy wyjątkową ofertę szkoleń przez internet w dwóch językach – polskim i angielskim.

E-learning BHP to dla Twojej firmy gwarancja:

oszczędności pieniędzy i czasu – nie musisz tracić ich na szukanie szkoleniowców i sali szkoleniowej, co znacznie obniży koszty organizacji szkolenia,

swobody pracowników – szkolenia dostępne są dla pracowników w dogodnym czasie i miejscu, dzięki czemu mogą brać w nich udział w miarę swoich potrzeb i możliwości,

efektywniejszej nauki – interaktywna forma szkolenia, opierająca się na przejrzystych i atrakcyjnych wizualnie prezentacjach multimedialnych, jest skuteczniejsza od tradycyjnych metod nauczania,

łatwego i wygodnego dostępu – do ukończenia szkolenia wystarczy komputer z dostępem do internetu, co pozwala na natychmiastowe przystąpienie do realizacji harmonogramu szkolenia BHP online,

pełnego bezpieczeństwo i higieny pracy – zakres informacji w niczym nie odbiega od wiedzy, przekazywanej pracownikom w trakcie szkoleń stacjonarnych.

Już dziś zamów szkolenie BHP w Zielonej Górze, Gorzowie, Poznaniu, Szczecinie i innych miastach Polski. Pracownicy Twojej firmy ukończą je wygodnie, przyjemnie i z powodzeniem bez odchodzenia sprzed biurka!

Zamów już dziś szkolenia BHP online

Szkolenia BHP przez internet są przyszłością bezpieczeństwa i higieny pracy w Twojej firmie. Nie czekaj, zamów już dziś dla swojej firmy szkolenie przygotowane przez EBIH. Dołącz do grona pracodawców, którzy zaufali nowoczesnym szkoleniom opartym na wieloletnim doświadczeniu w branży BHP. Skontaktuj się, by omówić szczegóły e-learningu.