szkolenia bhp zielona góra ,bhp lubuskie
e-mail: ebih@bhp-zielonagora.pl
Kom. 692 364 199

Opis techniczny szkolenia

Szkolenie jest realizowane na platformie szkoleniowej http://ebih.pebhp.pl. Każdy uczestnik otrzymuje na swój adres e-mailowy dane do zalogowania się.

E-learning odbywa się w formie prezentacji multimedialnej. Najważniejsze informacje przedstawione są w formie zdjęć, kolorowych grafów oraz wykresów, które w przejrzysty i atrakcyjny sposób uwidaczniają rozmaite zależności. Każdy slajd opatrzony jest komentarzem, który może być odczytywany także przez lektora.

Przejście przez proces nauki zajmuje ok. 2-3 godzin, w zależności od rodzaju szkolenia. Naukę można przerywać wielokrotnie w okresie dostępu, po ponownym zalogowaniu prezentacja startuje w miejscu, w którym została przerwana.

Szkolenie podzielone zostało na kilka modułów – każdy z nich zakończony jest quizem pozwalającym utrwalić w pamięci najważniejsze informacje. Całe szkolenie kończy się testem jednokrotnego wyboru, składającym się z 15-20 pytań. Wynik egzaminu widoczny jest dla uczestnika e-learningu od razu po jego zakończeniu. Do testu można podchodzić trzykrotnie.

Z prawej strony slajdu podczas przebiegu szkolenia zamieszczane są fragmenty aktów prawnych, z których wynikają omawiane zagadnienia BHP. Klikając w ikonę PDF, do pobrania jest cały obowiązujący akt prawny.

Dodatkowo na samym dole slajdu znajdują się ikony nawigacyjne umożliwiające wyciszenie lektora, ponowne odtworzenie slajdu, jego wydrukowanie oraz dostęp do leksykonu BHP i kontaktu mailowego ze specjalistą BHP.

Zachęcamy do zapoznania się z wersją demo naszego szkolenia! Aby się do niej zalogować należy podać jako login i hasło słowo „demo”.

Zobacz również: